Zadzwoń teraz Napisz wiadomość

O nas

Nazywam się Andrzej Jeziorny. Od kiedy pamiętam moim prawdziwym zainteresowaniem były komputery. Znalazłem swój sposób na życie łącząc pasję i pracę, zakładając jedną z najbardziej kompleksowych Agencji Interaktywnych na Śląsku.

Przy współpracy z wieloma osobami z branży udało nam się stworzyć Agencję z bardzo rozbudowaną ofertą dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Na co dzień wykonujemy projekty dla wielu firm z całej Polski oraz spoza granic kraju. Tworzenie czegoś nowego daje nam ogromną przyjemność. Dzięki temu zadania, które przed sobą stawiamy wykonujemy sprawnie i solidnie.

Prowadzimy firmę na najwyższym poziomie. Dzięki temu rozwiązania, które oferujemy są dostarczane w terminie i w pełni dopracowane.

Jeśli chciałbyś stworzyć coś o czym od zawsze marzyłeś lub chcesz osiągnąć jeszcze więcej niż teraz skontaktuj się z nami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu lub na spotkanie w naszym biurze.
Stwórzmy coś naprawdę wielkiego!

Zamów bezpłatną wycenę swojego projektu!

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu i przesłania oczekiwanych przeze mnie treści lub w celu przygotowania oraz realizacji umowy przez firmę Andrzej Jeziorny BIG MINDS.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz przesyłanie newslettera przez firmę Andrzej Jeziorny BIG MINDS.

Masz pytania lub potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Wyślij zapytanie ofertowe

lub zadzwoń: +48 506 814 331