Zadzwoń teraz Napisz wiadomość

Kontakt

Zadzwoń do nas, napisz maila lub wpadnij na spotkanie.
Czekamy właśnie na Ciebie!

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: od 8:00 do 16:00

Gdzie działamy

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Z przyjemnością przyjedziemy do Twojej firmy lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu i przesłania oczekiwanych przeze mnie treści lub w celu przygotowania oraz realizacji umowy przez firmę Andrzej Jeziorny BIG MINDS.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz przesyłanie newslettera przez firmę Andrzej Jeziorny BIG MINDS.

 

Informujemy, że Państwa zgoda jest dobrowolna. Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody), prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. W każdym z wymienionych przypadków prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@andrzejjeziorny.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest firma Andrzej Jeziorny BIG MINDS prowadzącą działalność pod adresem 41-219 Sosnowiec, Kosynierów 44. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować z podanego adresu mailowego na adres kontakt@andrzejjeziorny.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności oraz realizacji obowiązku informacyjnego RODO.

Masz pytania lub potrzebujesz bezpłatnej wyceny?
Wyślij zapytanie ofertowe

lub zadzwoń: +48 506 814 331